JBCCODE 2023 aktuální informace

Jak jsem Vás informoval dříve, chtěl jsem Vás letos provést centrální části Jizerských hor. Bohužel mi toto neumožní správce lesů z konkrétních důvodu. A jelikož jsme společenství,které ctí rozumné důvody,tak nebudeme nic nekalého vymýšlet.

Nicméně to neznamená,že si letos lesy neužijete. Již mám najitou novou trasu. Takže se opět vydám na výlet , abych zjistil její schůdnost. Už se těším až se s Vámi opět potkám.

P.S. nechcete se někdo přidat do příprav? Stále jsem na to vlastně sám a na složitější šifry nemám buňky 😁.

JBCCODE 2023

Ahoj všichni,

stejně jako jiné roky i letos jsem si byl již projít předpokládanou letošní trasu.

Letos , by ale měla být o dost jiná. Prozatím jste každý rok měli docela velkou část hry po městě. Letos by měl být ve městě pouze start a cíl. Takže byste po městě neměli nachodit víc jak 3km. A zbývající kiláky už na vás čeká příroda.

Momentálně čekám na souhlas s uspořádáním z jedné obce, po jejímž katastru se budete pohybovat.

Dobrou zprávou je , že správa CHKO JIZERSKÉ HORY proti akci nic nenamítá. 😁

Tak snad vše klapne a všichni si užijete krásu nočních Jizerek.

Těším se na setkání s Vámi v listopadu.

JBCCODE 2022

Ahoj, tak jsem si prošel letošní trasu.

Hned od začátku bude náročnější na terén , takže vám doporučuji kvalitní obutí a také by bylo fajn,kdyby jste měli staženou appku Záchranka,to jen pro jistotu. Přihodit se může cokoliv a nemusíte být účastníky zrovna vy. Díky.

A kde, že se setkáme? Bude to na Zahrádce nad řekou co dala jméno horám na severu.

Ahoj 12.11.2022 v 15h.

JBCCODE 2021

Ahoj, tak letošní ročník noční šifrovací hry v Jablonci nad Nisou a okolí máme zdárně za sebou. Na start se dostavilo 8 týmů což bylo 27 účastníků, na které čekalo 14 stanovišť a trasa o celkové délce 17 km bez bloudění.Během svého putování se podívali na rozhlednu Nisanka,kterou nám speciálně pro tuto akci otevřely. Za což musím poděkovat p.Bradačové a p.starostovi z obce Nová Ves nad Nisou. 👍 Jako jedno z dalších míst ,které navštívili byl i pramen Nisy nebo místo nedaleko jablonecké přehrady,kterému se říká “ na dopadu „. Historicky se zde vyskytoval skokanský můstek.Samozřejmě, že se prošli i kolem našeho jabloneckého moře 😁.Věřím, že se všem trasa i úkoly líbili a to i přesto, že je do příštího roku opět co zlepšovat.Snad jen , kdyby jste měl někdo zájem se připojit do organizace akce tak mi dejte prosím vědět. Pomoc uvítám zejména s vymýšlením složitějších šifer. Ty neumím 🙁A na závěr trošku lákadla na další ročník. Startovat se bude mimo Jablonec nad Nisou, nicméně to bude stále , alespoň v jeho okrese na jednom hodně zajímavém místě nad řekou.