JBCCODE 2023 aktuální informace 2.1

Už jsem se konečně dostal k tomu,abych si prošel schválenou letošní trasu. No upřímně, měl jsem toho v tom horku docela dost, takže zvažte co si s sebou ponesete.

Zbytečný věci jako spacák a karimatku fakt nemusíte tahat s sebou na trasu.

Letošní cesta je z podstatné části lesy a pěkně nahoru a dolů, takže nastoupate celkem více jak 1000m 😁. A zatím to vypadá, že se mi opět pro vás podaří domluvit překvapení. Záleží však i na tom kolik Vás přijede a jak Vám půjde šifrování 🤔😂.

Tak doufám , že si to letos opět užijete a už se těším, až se s Vámi opět potkám. Ahoj

JBCCODE 2023 aktuální informace 2.0

Ahoj všichni, tak po jednání s Lesy ČR jsem jim nabídl náhradní trasu. S tou již žádné potíže nemám, takže si ji půjdu projít a zjistit její náročnost.

Padlo pouze omezení a to , že max.počet účastníků může být 40! Tak jakmile bude spuštěna registrace,tak se neváhejte přihlásit.

Zároveň musím LČR poděkovat za solidní přístup.

JBCCODE 2023 aktuální informace

Jak jsem Vás informoval dříve, chtěl jsem Vás letos provést centrální části Jizerských hor. Bohužel mi toto neumožní správce lesů z konkrétních důvodu. A jelikož jsme společenství,které ctí rozumné důvody,tak nebudeme nic nekalého vymýšlet.

Nicméně to neznamená,že si letos lesy neužijete. Již mám najitou novou trasu. Takže se opět vydám na výlet , abych zjistil její schůdnost. Už se těším až se s Vámi opět potkám.

P.S. nechcete se někdo přidat do příprav? Stále jsem na to vlastně sám a na složitější šifry nemám buňky 😁.

JBCCODE 2023

Ahoj všichni,

stejně jako jiné roky i letos jsem si byl již projít předpokládanou letošní trasu.

Letos , by ale měla být o dost jiná. Prozatím jste každý rok měli docela velkou část hry po městě. Letos by měl být ve městě pouze start a cíl. Takže byste po městě neměli nachodit víc jak 3km. A zbývající kiláky už na vás čeká příroda.

Momentálně čekám na souhlas s uspořádáním z jedné obce, po jejímž katastru se budete pohybovat.

Dobrou zprávou je , že správa CHKO JIZERSKÉ HORY proti akci nic nenamítá. 😁

Tak snad vše klapne a všichni si užijete krásu nočních Jizerek.

Těším se na setkání s Vámi v listopadu.

JBCCODE 2022

Ahoj, tak jsem si prošel letošní trasu.

Hned od začátku bude náročnější na terén , takže vám doporučuji kvalitní obutí a také by bylo fajn,kdyby jste měli staženou appku Záchranka,to jen pro jistotu. Přihodit se může cokoliv a nemusíte být účastníky zrovna vy. Díky.

A kde, že se setkáme? Bude to na Zahrádce nad řekou co dala jméno horám na severu.

Ahoj 12.11.2022 v 15h.

JBCCODE 2021

Ahoj, tak letošní ročník noční šifrovací hry v Jablonci nad Nisou a okolí máme zdárně za sebou. Na start se dostavilo 8 týmů což bylo 27 účastníků, na které čekalo 14 stanovišť a trasa o celkové délce 17 km bez bloudění.Během svého putování se podívali na rozhlednu Nisanka,kterou nám speciálně pro tuto akci otevřely. Za což musím poděkovat p.Bradačové a p.starostovi z obce Nová Ves nad Nisou. 👍 Jako jedno z dalších míst ,které navštívili byl i pramen Nisy nebo místo nedaleko jablonecké přehrady,kterému se říká “ na dopadu „. Historicky se zde vyskytoval skokanský můstek.Samozřejmě, že se prošli i kolem našeho jabloneckého moře 😁.Věřím, že se všem trasa i úkoly líbili a to i přesto, že je do příštího roku opět co zlepšovat.Snad jen , kdyby jste měl někdo zájem se připojit do organizace akce tak mi dejte prosím vědět. Pomoc uvítám zejména s vymýšlením složitějších šifer. Ty neumím 🙁A na závěr trošku lákadla na další ročník. Startovat se bude mimo Jablonec nad Nisou, nicméně to bude stále , alespoň v jeho okrese na jednom hodně zajímavém místě nad řekou.