Ahoj, tak jsem si prošel a projel letošní trasu.

Přijde mi,že bude docela pestrá a jestli mi i vyjdou chystaná lehce adrenalinová stanoviště tak se máte na těch více jak 20 km na co těšit. Na sandálky to fakt nebude a pokud nachumelí, 🤔😁…

Už se těšíme na setkání s Vámi.

18.10.2021

Dnes jsem se od městského úřadu dozvěděl , že mi jednu stage z technických důvodu nepovolili. Nicméně již hledám náhradní místo, bohužel nebude tak zajímavé, ale o své “ adrenalinové kapky “ ani tak nepřijdete.

Těšíme se na setkání s Vámi 13.11.2021. Ahoj

JBCCODE 2021

Ahoj, tak letošní ročník noční šifrovací hry v Jablonci nad Nisou a okolí máme zdárně za sebou. Na start se dostavilo 8 týmů což bylo 27 účastníků, na které čekalo 14 stanovišť a trasa o celkové délce 17 km bez bloudění.Během svého putování se podívali na rozhlednu Nisanka,kterou nám speciálně pro tuto akci otevřely. Za což musím poděkovat p.Bradačové a p.starostovi z obce Nová Ves nad Nisou. 👍 Jako jedno z dalších míst ,které navštívili byl i pramen Nisy nebo místo nedaleko jablonecké přehrady,kterému se říká “ na dopadu „. Historicky se zde vyskytoval skokanský můstek.Samozřejmě, že se prošli i kolem našeho jabloneckého moře 😁.Věřím, že se všem trasa i úkoly líbili a to i přesto, že je do příštího roku opět co zlepšovat.Snad jen , kdyby jste měl někdo zájem se připojit do organizace akce tak mi dejte prosím vědět. Pomoc uvítám zejména s vymýšlením složitějších šifer. Ty neumím 🙁A na závěr trošku lákadla na další ročník. Startovat se bude mimo Jablonec nad Nisou, nicméně to bude stále , alespoň v jeho okrese na jednom hodně zajímavém místě nad řekou.